| 661 536 685 |

Dobijamy do półmetka!

Dobijamy do półmetka!

Zanim się obejrzeliśmy, dotarliśmy do samej połowy sezonu Lekarskiej Ligi Mistrzów, ale najlepsze dopiero przed nami. W piątym tygodniu rywalizacji cała czołowa czwórka, czyli Najlepsi, FC Stylus, Dynamo Wołoska i Chłopcy do Bicia, będzie grała z niżej notowanymi rywalami, ale według nas faworyci muszą mieć się tu na baczności. Gdyż ewentualne niespodzianki są tu całkiem prawdopodobne. Zapraszamy na zapowiedź 5. kolejki SuperLiga6 OIL!

W najbliższą niedzielę wystartujemy tradycyjnie, o 15:15 i o tej godzinie rozegramy aż cztery mecze. Jako pierwszych na tapet weźmiemy Medicine United oraz Pędzące Kochery. Obie ekipy na ten moment znajdują się w dole stawki, ale, co łatwo było odnotować, ich forma rośnie w ostatnich tygodniach. MU w zeszłej serii gier, po świetnym występie Michała Saganka, zanotowali premierową victorię, PK zaś z Tomaszem Wacikowskim na czele, w swoich trzech ostatnim starciach byli tego blisko. Czy Zielonym uda się w końcu przełamać? Nieco więcej szans bukmacherzy dają United, ale tu wszystko się może wydarzyć.

W tym samym czasie, na placu obok, Chłopcy Do Bicia zmierzą się z IRON BOYS. I tu faworytem do triumfu będą, rzecz jasna, znajdujący się obecnie w top4 Chłopcy. Załoga w niebieskich trykotach wiosną prezentuje się naprawdę dobrze, świetną pracę wykonuje trio Michał Matynia – Jarosław Gorgol – Łukasz Korolczuk, więc tu stawiamy na ich wygraną. Goście, mimo Włodzimierza Wiśniewskiego, na tę chwilę zamykają tabelę, ale tu musimy im oddać, że na początku rozgrywek mieli wyjątkowo trudny terminarz. Więc mogą tu Ironi powalczyć, na pewno Czerwoni nie stoją tu na straconej pozycji.

Healers United w trzech swoich dotychczasowych potyczkach zebrali sześć punktów (w czym ogromny udział mieli Filip Szulecki i golkiper Łukasz Habirek). Lecz mimo tego niezłego dorobku, Czarno-czerwoni nie będą faworytem w swoim najbliższym spotkaniu. A to dlatego, że ich przeciwnikiem będą obrońcy tytułu. Najlepsi, bo o nich mowa, idą jak burza, prowadzą z kompletem zwycięstw, w wybornej dyspozycji są Łukasz Niesiobędzki, Adam Anduła i Krzysztof Bardecki, więc ciężko tu będzie o niespodziankę. Niemniej, jesteśmy przekonani, że niemający nic do stracenia Healers zrobią wszystko, by coś tu ugrać.

W konfrontacji FC Biały Kieł z FC Stylus zagramy na czyste „2”. FC S w zeszłej kolejce zaimponowali nam swoim efektowną wygraną, która w dodatku przyniosła im wicelidera. Teraz załoga w granatowo-białych koszulkach pewnikiem będzie chciała pójść za ciosem, a do tego celu potrzebne będą gole Piotra Gajewskiego i Mateusza Rokickiego. Biały Kieł, jeśli myśli tu o korzystnym rezultacie, będzie musiał znaleźć sposób na tę dwójkę. A jak z przodu coś dorzucą Michał Jasiński z Piotrem Wiktorem, to sukces jest w zasięgu. Ale my, mimo wszystko, postawimy na Stylus.

Na sam koniec, już o 16:10, obejrzymy w akcji FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie i Dynamo Wołoska. Mazovia w wiosennej kampanii punktowała do tej pory ze zmiennym szczęściem, chociaż akurat dyspozycja Cezarego Buko była bardzo więcej niż solidna. Czy to wystarczy na Dynamo? Obawiamy się, że nie, gdyż mówimy tu o jednym z głównych kandydatów do tytułu. Goście z Markiem Saneckim na szpicy nie mogą sobie pozwolić tu na wpadkę, by czołówka im nie uciekła, zatem powinni podejść niezwykle skoncentrowani do tych zawodów. A zmotywowana Wołoska to wyjątkowo groźny przeciwnik.

 

Medicine United - Pędzące Kochery 1

Chłopcy Do Bicia - IRON BOYZ 1

Healers United - Najlepsi 2

FC Biały Kieł - FC Stylus 2

FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie - Dynamo Wołoska 2

Sponsorzy

Partnerzy