| 661 536 685 |

O nas

Liga Bemowska to jedna z najstarszych lig piłkarskich w Warszawie, z ponad 30–letnią historią.

Liga siódemek piłkarskich na Bemowie powstała w 1991 roku jako liga o lokalnym charakterze i zasięgu. Wraz z jej rozwojem, systematycznie rósł organizacyjny i sportowy poziom rozgrywek. Rosnąca reputacja pozwoliła nam przyciągnąć nowe zespoły spoza Bemowa. Obecnie w naszej lidze występują drużyny z całej Warszawy i nie tylko. Do wyboru mamy ligi szóstek, siódemek i rozgrywki biznesowe dla firm. Jesteśmy największą ligą szóstek i siódemek zarówno w Warszawie, jak i całej Polsce.

Tegoroczny sezon Wiosna 2023 to kolejny etap w rozwoju naszych rozgrywek. W naszym portfolio można już znaleźć rozgrywki ligi siódemek, szóstek, rozgrywki futsalowe oraz biznesowe w tygodniu. Tym razem we współpracy z Okręgową Izba Lekarską w Warszawie organizujemy Lekarską Ligi Mistrzów OIL

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza Okręgowa Izba Lekarska, która w Warszawie zrzesza wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów posiadających prawo wykonywania zawodu na terenie jej działania. Izba Lekarska w Warszawie jest jedną z 24 okręgowych izb działających w Polsce. Wraz z Naczelną Izbą Lekarską stanowią jednostki samorządu zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

Sponsorzy

Partnerzy