SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Zapisy na sezon Wiosna 2024 w Superliga6 Koszalin już otwarte!

Zapisy na sezon Wiosna 2024 w Superliga6 Koszalin już otwarte!

Rozpoczęcie nowego sezonu w Superliga6 Koszalin to zawsze moment pełen emocji i oczekiwań. Nie inaczej jest i tym razem, właśnie wystartowały zapisy na sezon Wiosna 2024. To szansa dla wszystkich drużyn z Koszalina i okolic, by stanąć do rywalizacji na zielonym boisku i powalczyć o tytuł mistrzowski.

W poprzednim sezonie, jesieni 2023, świadkami byliśmy historycznego momentu, gdyż po raz pierwszy mistrzem został zespół Kartelu Rivendell Mielno. To zwycięstwo zapewniło im bezpośrednią kwalifikację na Mistrzostwa Polski. Teraz, w nadchodzącym sezonie wiosennym, drużyny będą miały kolejną szansę na zdobycie prestiżowej wejściówki i reprezentowanie miasta na ogólnopolskiej arenie.

Warto zaznaczyć, że triumf Kartelu Rivendell Mielno przełamał dotychczasową dominację Atomu Webski Sklep, który królował na lokalnych boiskach. Mimo tej zmiany warty, Atom Webski Sklep pozostaje faworytem do wygrania ligi w sezonie wiosennym. Ich doświadczenie i umiejętności będą odgrywały tutaj kluczową rolę. Czy tak będzie? Przekonamy się, a może czeka nas kolejna niespodzianka? 

Zapisy na sezon Wiosna 2024 już trwają, a wszystkie zainteresowane drużyny mogą zgłaszać swój udział poprzez oficjalną stronę Superliga6 Koszalin: https://koszalin.superliga6.pl/wiosna-2024/. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do rywalizacji, rozwijania swoich umiejętności i pisania własnej historii w lokalnych rozgrywkach minifutbolowych.

 

Gdzie gramy