SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Częstochowska Liga 6 w Superliga6!

Częstochowska Liga 6 w Superliga6!

Z ogromną radością ogłaszamy, że Częstochowska Liga Szóstek wraca do rodziny Superliga6, otwierając drużynom z Częstochowy drogę do rywalizacji o najwyższe trofea w kraju - Mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski! Powrót ten to znakomita wiadomość dla wszystkich fanów minifutbolu, zarówno w Częstochowie, jak i w całej Polsce.

Częstochowska Liga Szóstek, z wieloletnią tradycją i bogatą historią, zapoczątkowana przez legendarnego "Rzeszota" i znana wcześniej jako "my6aside", jest nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu sportowego. Przez lata swojego istnienia, liga stała się domem dla wielu drużyn i zawodników, którzy dzięki niej mogli rozwijać swoją pasję do piłki nożnej.

Rozgrywki odbywają się na orliku w sercu Częstochowy, tworząc doskonałe warunki do sportowej rywalizacji i integracji. Celem rozgrywek jest nie tylko aktywizacja mieszkańców do zorganizowanej gry w piłkę, ale również pokazanie, że Częstochowa to miasto, które może pochwalić się nie tylko produkcją dewocjonaliów, ale również wysokim poziomem sportowym.

Co więcej, z przyjemnością informujemy, że mistrz Częstochowskiej Ligi Szóstek otrzyma bezpośrednią wejściówkę na Mistrzostwa Polski, dając szansę na pokazanie swoich umiejętności na ogólnopolskiej arenie. To nie tylko wielka okazja dla zwycięskiej drużyny, ale również dodatkowy motywator dla wszystkich uczestników ligi.

Zachęcamy drużyny z Częstochowy i okolic do zgłaszania swojego udziału w rozgrywkach. Więcej informacji o lidze, zapisach na sezon oraz o naszym nowym partnerze znajdziecie na stronie: https://czl6.pl/.

 

Gdzie gramy