SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Przed nami zgrupowanie reprezentacji Polski!

Przed nami zgrupowanie reprezentacji Polski!

Już w najbliższą niedzielę, 24 marca rozpocznie zgrupowanie Reprezentacji Polski w Minifutbolu. W Ustroniu Morskim, 24 wybrańców trenera Rafała Ślubowskiego i jego sztabu rozpocznie walkę o miejsce w 15 – ce, która będzie reprezentować nasz kraj w czerwcu na Euro 2024 w Sarajewie. W najbliższych dniach będziemy dla Was codziennie relacjonować wydarzenia z obozu. Możecie się spodziewać wywiadów, fotorelacji, czy codziennych vlogów. Więcej szczegółów w tekście poniżej.

 

Reprezentacja Polski zagra na Euro 2024 w piłce sześcioosobowej organizowanym przez European Minifootball Federation, które odbędzie się w dniach 1-9 czerwca w stolicy Bośni i Hercegowiny, Sarajewie. W ostatnich miesiącach, na 5 konsultacjach szkoleniowych przetestowanych zostało 125 zawodników wyróżniających się w swoich lokalnych ligach i turniejach finałowych z całej Polski. Zawodnicy przeszli między innymi testy szybkościowe i wytrzymałościowe. Sztab wybrał z nich 24, którzy w niedzielę stawią się w Ustroniu Morskim, by powalczyć o swoje marzenia o reprezentowaniu Polski na arenie międzynarodowej.

Nasza kadra będzie trenować codziennie, aż do piątku, a my będziemy tam, by Wam to zrelacjonować. Zawodników czekają 2 treningi dziennie, do ich dyspozycji będzie fizjoterapeuta i warunki, w których można skupić się wyłącznie na trenowaniu i grze w piłkę. Na naszych kanałach codziennie będziemy publikować:

  • Fotorelacje z treningów i innych aktywności kadry
  • Wywiady z zawodnikami i sztabem
  • Codzienne kilku - kilkunastominutowe vlogi, w którym odsłonimy nieco kulisów pracy naszej Reprezentacji
  • Codzienne shortsy z najlepszymi smaczkami z danego dnia

W składzie Reprezentacji zaszły ostatnio drobne korekty:

  • Wśród bramkarzy, w miejsce Krzysztofa Jabłońskiego z eXc Mobile Ochoty W-wa wskoczył Mikołaj Pietrzak z Union of Boys W-wa.
  • Walkę z kontuzją i czasem przegrał Adrian Giżyński z Gladiatorów Eternis W-wa - w jego miejsce dowołany został Mateusz Dzięgielewski z Dar – Tech Ełk.
  • Z powodów osobistych z udziału z zgrupowaniu zrezygnować musiał MVP ostatnich Mistrzostw Polski, Artur Koschny z Firmy FK Grzybowice Zabrze – a w jego miejsce dowołany został Aleksander Dzięcielski z DTZ Mińsk Mazowiecki.

Wierzymy, że dzięki dłuższemu obozowi, budowana od postaw kadra nie tylko lepiej się zgra, ale wypracuje też warianty gry, które okażą się pomocne w udanym występie na zbliżającym się powoli występie naszych orłów na Euro 2024.

Gdzie gramy