SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Ruszyła sezon wiosenny Zagłębiowskiej Ligi Szóstek!

Ruszyła sezon wiosenny Zagłębiowskiej Ligi Szóstek!

Na obiekcie MOSiR w Czeladzi, wystartował nowy sezon wiosennych rozgrywek Zagłębiowskiej Ligi Szóstek. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów podzielonych na dwie ligi!


Zagłębiowska Liga Szóstek oferuje dwa poziomy rywalizacji. W pierwszej lidze rywalizuje sześć drużyn, natomiast druga liga liczy sobie osiem zespołów, co zapewnia różnorodność i szerokie spektrum możliwości dla zespołów pragnących zmierzyć się z lokalną konkurencją. Za nami pierwsza kolejka rozgrywek, która dostarczyła nam mnóstwo emocji. Największe zwycięstwa odnotowano w meczach All Stars Sosnowiec kontra Java Football Academy, gdzie padł wynik 14:2, oraz FC Pawiak Sosnowiec przeciwko Spark Welding & Aldach, zakończonych wynikiem 3:15. To tylko pokazuje, że drużyny weszły do ligi z wysokimi ambicjami i są gotowe na walkę o najwyższe cele! Stawką jest w końcu awans na Mistrzostwa Polski! 

Gdzie śledzić rozgrywki?
Wszystkich fanów i sympatyków piłki nożnej, którzy chcą być na bieżąco z wynikami, najnowszymi informacjami oraz zapowiedziami nadchodzących meczów zachęcamy do śledzenia profilu na Facebooku Zagłębiowskiej Ligi Szóstek. To tam będą pojawiały się wszystkie niezbędne aktualności oraz wyniki spotkań. 

Każdy kolejny tydzień rozgrywek zapowiada się równie emocjonująco! Czekamy na kolejne kolejki i już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnego śledzenia rozgrywek.  

 

 

Gdzie gramy