SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Dwa miejsca dla Polski na EMF Champions League 2024!

Dwa miejsca dla Polski na EMF Champions League 2024!

Czas odpalić kolejną dobrą wiadomość dla naszej społeczności! Z przyjemnością informujemy, że w związku z rolą gospodarza, Polska otrzymuje dwa cenne miejsca w tegorocznej Lidze Mistrzów. To oznacza, że zarówno Mistrz, jak i Wicemistrz Polski Superliga6, będą mieli niepowtarzalną okazję reprezentować kraj na własnym terenie!

W nadchodzącej edycji EMF Champions League 2024, która odbędzie się w Warszawie, Polska dzięki statusowi gospodarza, otrzymała dwa cenne miejsca w turnieju. To świetna informacja zarówno dla Mistrza, jak i Wicemistrza Polski w minifutbolu, którzy będą reprezentować nasz kraj na własnym gruncie.

Te dwa miejsca w lidze są nie tylko dowodem na uznanie Polski jako kluczowego gracza na europejskiej arenie minifutbolu, ale także szansą dla naszych najlepszych drużyn, by pokazać siłę, talent i determinację przed własną publicznością. Rywalizacja o te miejsca zapowiada się niezwykle emocjonująco. Każda drużyna w Polsce, która marzy o udziale w tej europejskiej imprezie, musi teraz podwoić swoje wysiłki i pokazać, że zasługuje na reprezentowanie kraju. To nie tylko szansa na sportową sławę, ale również na wpisanie się do historii polskiego minifutbolu. 

Niech nadchodząca rywalizacja o miejsca w EMF Champions League stanie się motywacją dla wszystkich drużyn w Polsce! 

Gdzie gramy