SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

KS BROWAREK WARSZAWA Z DODATKOWYM MIEJSCEM NA EUROCUP 2022!

KS BROWAREK WARSZAWA Z DODATKOWYM MIEJSCEM NA EUROCUP 2022!

Dobre wieści płyną prosto z European Minifootball Federation! Dzięki naszej ciężkiej pracy, zaangażowaniu oraz poziomowi, jaki prezentują nasze drużyny na arenie międzynarodowej, europejska federacja przyznała Polsce dodatkowe miejsce w turnieju EuroCup 2022! To oznacza, że na Węgry pojedzie również drugi finalista Pucharu Polski – KS Browarek Warszawa!

Dopiero co świętowaliśmy zakończenie turniejów o Puchar oraz Mistrzostwo Polski, a drużyny, które wywalczyły awans, już przygotowują się do wrześniowych zmagań. Wydawać by się mogło, że wszystko przebiega zgodnie z planem, aż tu taka niespodzianka! Oficjalnie już możemy potwierdzić, że European Minifootball Federation przyznała nam dodatkowe miejsce w turnieju EuroCup 2022, a to oznacza, że na Węgry pojadą obaj finaliści Pucharu PolskiAnkier Niedrzwica oraz KS Browarek Warszawa. Przypomnijmy tylko, że obydwie ekipy stworzyły nam fantastyczne widowisko w finale, gdzie o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się ekipa z Niedrzwicy. Jesteśmy jednak pewni, że zarówno jedni, jak i drudzy w pełni zasłużyli na ten wyjazd, dlatego tak bardzo cieszą nas wieści z EMF-u. To wyraz uznania w kierunku Superligi6, a także naszych drużyn, które bardzo dobrze prezentują się na arenie międzynarodowej. Minifootball w Polsce ma naprawdę duży potencjał i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy propagować go również poza granicami naszego kraju. Co do samego turnieju, to losowanie odbędzie się już niebawem. Oczywiście o wszystkim będziemy Was informowali, dlatego śledźcie naszą stronę oraz media społecznościowe Superliga6!

Gdzie gramy