SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Losowanie Euro 2024 - Polska poznała rywali!

Losowanie Euro 2024 - Polska poznała rywali!

W świetle reflektorów European Football Federation odbyło się losowanie grup Euro 2024, wyznaczając Polsce rywali na nadchodzący turniej. Reprezentacja Polski zmierzy się z Rumunią, Węgrami oraz Turcją w ramach jednej z najbardziej emocjonujących rozgrywek na europejskiej scenie minifutbolu.

Euro 2024, które odbędzie się w dniach 1-9 czerwca, zgromadzi najlepsze drużyny z całego kontynentu, walczące o tytuł mistrza Europy. Tytułu z 2022 roku broni Azerbejdżan, natomiast Rumunia, aktualny mistrz świata i srebrny medalista ostatnich mistrzostw Europy, zapowiada się jako jeden z najtrudniejszych rywali dla Biało-Czerwonych. Nie można również lekceważyć Węgier oraz Turcji, które z pewnością przygotują się do turnieju z najwyższą determinacją. To jedna z dwóch najtrudniejszych "grup śmierci" na tym turnieju i ogromne wyzwanie dla naszej kadry. Ale pamiętajmy, jeśli chcemy wygrywać, to tylko z najlepszymi! Nasza drużyna jest gotowa stawić czoła tym wyzwaniom i pokazać, na co nas stać.

Polska drużyna stoi przed szansą pokazania swojej siły i umiejętności na międzynarodowej arenie. Z zaciętymi rywalami w grupie, każdy mecz będzie kluczowy na drodze do awansu i potencjalnego sukcesu. Kibice z pewnością mogą spodziewać się pasjonujących spotkań i niezapomnianych emocji.

Przygotowania do Euro 2024 nabierają tempa, a polska reprezentacja, pod wodzą swojego sztabu szkoleniowego, już teraz intensywnie trenuje, by stanąć na wysokości zadania. Wszystkich fanów minifutbolu zapraszamy do śledzenia przygotowań i kibicowania naszej drużynie w tych prestiżowych rozgrywkach.

 

Gdzie gramy