SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Puchar Polski 2024 w Mińsku Mazowieckim!

Puchar Polski 2024 w Mińsku Mazowieckim!

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że miłośnicy minifutbolu z całej Polski zbiegną się do Mińska Mazowieckiego, gdzie odbędą się finały Pucharu Polski w Minifutbolu 2024!  Wydarzenie to, jak co roku gwarantuje emocje na najwyższym poziomie, a wszystko dzięki znakomicie przygotowanemu obiektowi oraz współpracy z lokalnymi organizatorami, w tym Mińską Ligą Mistrzów.

Lokalizacja i Infrastruktura!

Stadion Sportowy, zlokalizowany przy ulicy Budowlanej 2A, jest sercem sportowych emocji w Mińsku Mazowieckim. Obiekt zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o., znany z doskonale przygotowanej infrastruktury, posłuży jako arena zmagań finałowych. Stadion dysponuje 8 szatniami oraz trybunami, które mogą pomieścić ponad 300 widzów, zapewniając komfort i doskonałą widoczność wydarzeń na boisku. Jednym z atutów Stadionu Sportowego jest jego oświetlenie, które za pomocą lamp o dużej mocy świetlnej rozlokowanych na 8 słupach, zapewnia doskonałe warunki do gry nawet po zmroku. Dzięki temu możliwa jest organizacja wydarzeń sportowych w różnych porach dnia.

Ponadto, stadion oferuje bogate zaplecze szatniowo-kontenerowe, które zapewnia komfort i wygodę dla zawodników i trenerów. Obiekt nie ogranicza się jednak tylko do sportów tradycyjnych – znajdują się tutaj także nowoczesne przestrzenie rekreacyjne, takie jak Flow Park i skatepark. Są to miejsca, które przyciągają młodzież i entuzjastów aktywnego spędzania czasu, promując zdrowy styl życia i integrację społeczności lokalnej.

Innowacje i Udogodnienia!

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania uczestników oraz kibiców, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku znaczących ulepszeń. W tym roku, na obiekcie zostanie zamontowana specjalna siatka - piłkochwyt, która rozdzieli boiska, zwiększając bezpieczeństwo i komfort gry. Dodatkowo, zarówno uczestnicy jak i goście będą mieli do dyspozycji strefę gastro z lokalnymi foodtruckami oferującymi różnorodne smaki, oraz strefę kids – idealne miejsce dla najmłodszych, gdzie dmuchańce i inne atrakcje umilą czas dzieciom podczas sportowych zmagań dorosłych.

Wznieśmy emocje na wyższy poziom!

Co roku rosnące zainteresowanie Pucharem Polski potwierdza, że minifutbol zyskuje coraz szersze grono entuzjastów. Sportowa rywalizacja na boisku z pewnością dostarczy wielu emocji, a my organizatorzy zadbamy o najwyższy standard obsługi oraz atrakcje poza boiskiem. 

Gdzie gramy