SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

KEEZA nowym partnerem SuperLiga6!

KEEZA nowym partnerem SuperLiga6!

Doskonale wiecie, że rozwój jest wpisany w naszą działalność, dlatego z tym większą przyjemnością pragniemy poinformować Was, że nowym partnerem SuperLiga6 została firma KEEZA! Nie ustajemy w działaniach, by dostarczać Wam rozgrywki na jak najwyższym poziomie, nowy partner to zawsze krok do przodu w rozwoju i nowości dla uczestników naszych rozgrywek!

Tomadex S.C. od 17 lat jest przodującym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów. Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku. KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkich miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. KEEZA jest bowiem sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig OD IV ligi do c-klasy.

Odzież oraz akcesoria sportowe KEEZA możecie bezpośrednio zamawiać składając zamówienie za pośrednictwem naszej ligi pod adresem mailowymTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełna oferta marki znajduje się pod adresem: www.keeza.pl, a zamówienia na wybrany asortyment możecie składać za pośrednictwem naszej ligi. Pamiętajcie, że każde zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować również z pełną personalizacją.

Dzięki naszej współpracy każda drużyna, która znajdzie się na podium w swojej lidze, może liczyć na Vouchery na sprzęt sportowy. A sprzęt marki Keeza to doskonała jakość w przystępnej cenie. W sumie w ciągu roku kalendarzowego we wszystkich ligach rozdamy vouchery na sprzęt sportowy, przekraczające wartość 75 000 złotych! Na co dzień możecie liczyć także na 20% rabat na cały asortyment dla uczestników ligi.

Gdzie gramy