SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Superliga6 Słupsk/Kobylnica

Superliga6 Słupsk/Kobylnica

Z wielką parą ruszyły rozgrywki w Słupsku! Superliga6 zawitała do tego miasta zimą w ramach rozgrywek futsalowych, w których mierzy się 7 zespołów. Już pierwsze kolejki przyniosły nam mnóstwo emocji, grad bramek no i wysoki poziom rozgrywkowy!

Pod szyldem Superliga 6 Słupsk/Kobylnica ruszyliśmy z rozgrywkami na hali. Swój udział w lidze zgłosiło kilka znanych w okolicy zespołów, jak Indykpol Team czy Win-Pro Burza Słupsk, a resztę stawki uzupełniły Boca Słupsk, Nieobliczalni, Alko Team, Iron Gate oraz Amber-Bulders Słupsk. Po miesiącu zmagań udało się rozegrać 3. kolejki, które pozwoliły nam wskazać pierwszych faworytów. Zdecydowanie przed szereg wybiły się dwa zespoły - z kompletem punktów przewodzi Indykpol Team, a tuż za jego plecami z 7 pkt. znajduje się Win-Pro Burza Słupsk. Do pierwszej dwójki niewiele traci Iron Gate, które rozegrało dwa spotkania i obydwa wygrało. W statystykach indywidualnych prowadzi Michał Giersz, jeśli chodzi o asysty (stan po 3 kolejkach), natomiast w klasyfikacji strzelców wyróżnia się aż 4 zawodników, ale na jej czele stoi Dariusz Kochański!

Zapraszamy do uważnego śledzenia wydarzeń, a chętne drużyny z okolic do obserwowania strony Superliga6 Słupsk/Kobylnica, gdzie będziemy informowali o rozgrywkach wiosennych, do których już zgłaszają się kolejne drużyny!

Gdzie gramy