SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Konińska Liga Szóstek w Superliga6!

Konińska Liga Szóstek w Superliga6!

W świecie lokalnego futbolu w Koninie nastała nowa era. Jesienią ruszyła Konińska Liga Szóstek, która z entuzjazmem została przyjęta przez lokalną społeczność piłkarską. Organizatorem ligi jest Piotr Szymański, który przejął pałeczkę po dotychczasowym organizatorze, Łukaszowi Majewskiemu. Chcielibyśmy podziękować Łukaszowi za jego wkład i zaangażowanie w rozwój minifutbolu w Koninie.

Konińska Liga Szóstek nie tylko kontynuuje tradycję lokalnych rozgrywek, ale również wprowadza świeże zmiany, które mają na celu dalszy rozwój futbolu w regionie. Od wiosny liga rozszerza swoje ramy, wchłaniając młodzieżowe rozgrywki Sixball Konin. Zapisy na nadchodzący sezon przyniosły miłe zaskoczenie dla organizatorów – zgłosiło się aż 14 drużyn, przekraczając początkowe oczekiwania, które zakładały obecność około 10 zespołów. To świadczy o rosnącym zainteresowaniu wśród mieszkańców Konina. Chociaż zapisy zostały zamknięte, aby zachować terminarz rozgrywek, organizatorzy zachęcają do dołączenia do listy rezerwowej. Jest to szansa dla tych, którzy mogą jeszcze dołączyć do rozgrywek, jeśli pojawi się taka możliwość.

Przepustki 

Konińska Liga Szóstek otwiera przed swoimi uczestnikami nowe możliwości. Mistrz Konina z sezonów Jesień 2023 i Wiosna 2024 otrzyma szansę gry na Mistrzostwach Polski, podczas gdy zdobywca oraz finalista Pucharu Konina 2024 zagrają na Pucharze Polski. To nie tylko prestiż, ale również okazja do pokazania się na ogólnopolskiej arenie piłkarskiej.

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sezonu i życzymy wszystkim drużynom powodzenia w nadchodzących rozgrywkach. Z pewnością będziemy Was informowali o tym, co 

Gdzie gramy