SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Mistrzostwa Świata w Minifutbolu w Ras Al Khaimah – Piłka Nożna na Najwyższym Poziomie!

Mistrzostwa Świata w Minifutbolu w Ras Al Khaimah – Piłka Nożna na Najwyższym Poziomie!

Zjednoczone Emiraty Arabskie stały się areną niezwykłego wydarzenia sportowego - Mistrzostw Świata w Minifutbolu, organizowanych przez World Minifootball Federation. To turniej, który przyciąga uwagę miłośników minifutbolu z całego globu. 

W tegorocznej edycji, odbywającej się w malowniczym Ras Al Khaimah, rywalizuje 32 drużyny, podzielone na 8 grup. Ten turniej to prawdziwa uczta dla kibiców i miłośników sportu, którzy nie mogą się doczekać emocji i widowiska na światowym poziomie.

Obrona tytułu mistrza należy do Reprezentacji Meksyku, która również tym razem zalicza się do grona faworytów. Na liście drużyn, które warto zwrócić uwagę, znajdują się również Brazylia, USA, Mistrzowie Europy - Azerbejdżan oraz Rumunia i Węgry. Nie można także zapomnieć o udziale aż dziesięciu zespołów z Europy.

Polska Reprezentacja również ma szansę być obecna na tych prestiżowych zawodach za 3 lata! Nasza drużyna przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Europy w Minifutbolu 2024, gdzie celem będzie również kwalifikacja na kolejne Mistrzostwa Świata w 2026 roku! 

Zawody organizowane są przez World Minifootball Federation - to światowa organizacja, która nie tylko organizuje Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 6-cio osobowej, ale także promuje tę formę sportu na całym świecie. Członkiem WMF jest również European Minifootball Federation, do której jako Superliga6 należymy! 

Dla miłośników piłki nożnej, zarówno tych na trybunach, jak i tych przed telewizorami, to naprawdę ekscytujący okres. Zachęcamy do śledzenia wyników i relacji LIVE z turnieju na Facebooku World Minifootball Federation

 

Gdzie gramy