SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

W grudniu drugie zgrupowanie kadry!

W grudniu drugie zgrupowanie kadry!

Nasi reprezentanci są gotowi na kolejne wyzwania. Po udanym pierwszym zgrupowaniu, na którym trenerzy mieli okazję ocenić formę i umiejętności zawodników, nadszedł czas na kolejny etap przygotowań.

 

Data i Miejsce Zgrupowania

16 grudnia, to data kolejnego naszego spotkania z przyszłymi reprezentantami kraju. Miejsce doskonale Wam znane - widzimy się na boiskach Ożarowa Mazowieckiego, przy ul. Sochaczewskiej 218! Trenerzy będą mieli okazję sprawdzić kolejnych zawodników, którzy dołączą do drużyny.

Rozszerzenie Składu

Podczas pierwszego zgrupowania niektórzy zawodnicy nie mogli wziąć udziału z powodu kontuzji czy innych spraw prywatnych. Teraz nadszedł czas na ich powrót do drużyny i udowodnienie swojej wartości. Wszyscy zdają sobie sprawę z konkurencji i tego, że miejsce w reprezentacji trzeba sobie zasłużyć.

Ale to nie koniec niespodzianek. W trakcie memoriału im. Przemka Sawickiego, który rozegrany tydzień wcześniej, zostaną wyłonieni kolejni zawodnicy, którzy dodatkowo wzmocnią skład kadry. 

Gotowość do Rywalizacji

Trenerzy podkreślają, że rywalizacja w drużynie jest niezwykle zdrowa. Każdy zawodnik ma szansę udowodnić swoją wartość i dostąpić zaszczytu reprezentowania barw narodowych. Szykujcie formę, bo gra toczy się o naprawdę duża stawkę! 

W pierwszym kwartale przyszłego roku trener ogłosi szeroką kadrę liczącą około 20 zawodników, z której ostatecznie wybierze skład na Euro 2024. Kadrowicze odbędą przed Euro zgrupowanie przygotowawcze, mające na celu zgranie oraz wypracowanie mechanizmów. Wierzymy, że to kolejny kamień milowy w dalszym rozwoju Superliga6 w Polsce. Bądźcie z nami na bieżąco, śledząc nasze media społecznościowe!

 

 

Gdzie gramy