| 661 536 685 |
Kolejka 2 niedziela, 14 kwiecień 2024 godz. 15:15

O godzinie 15 rozpoczęło się stracie w ramach lekarskiej ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Pędzące Kochery Vs FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie. Już od samego początku spotkania ekipy wykazywały się sporym zaangażowaniem, a dzięki temu mogliśmy cały czas oglądać ciekawe rozwiązania ofensywne, jednak przez dłuży czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Dopiero po 11 minutowych staraniach lody przełamali Gospodarze, a dokładniej to Tomasz Wacikowski pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i na protokole widniał wynik 1:0. Po stracie gola Goście, jak najszybciej starali odrobić się jednobramkową starte, jednak w sytuacjach brakowało przede wszystkim skuteczności. Zła forma strzelecka została jednak przerwana na 4 minuty przed końcem pierwszej części spotkania kiedy to po składnej akcji piłkę w siatce umieścił Tomek Roczniaki na przerwę drużyny schodziły przy stanie 1:1. Po zmienię stron byliśmy świadkami niezwykle zaciętego widowiska, gdzie jedna jak i druga ekipa nieustannie tworzyła groźne sytuacje bramkowe. Mimo wielu okazji drużyny przez całą drugą część spotkania nie mogły odnaleźć drogi do bramki, gdyż na posterunku świetnie spisywali się bramkarze. Dopiero na kilka sekund przed końcem sprawę w swoje ręce postanowił wziąć Cezary Buko, który dał swojej drużynie gola na wagę zwycięstwa i mecz zakończył się wynikiem 1:2.