| 661 536 685 |
Kolejka 2 niedziela, 14 kwiecień 2024 godz. 15:15

O godzinie 15:15, w 2 kolejce Okręgowej Izby Lekarskiej, Dynamo Wołoska podejmuje Medicine United. Gospodarze spotkani mają już na swoim koncie 3 punkty, dla gości jest to szansa na zdobycie punktów. Początek spotkania był bardzo spokojny, obie ekipy powoli się badały. W tym widowisku piłkarskim bramka padła dopiero w 20 minucie, gdzie Robert Warakomski wrzucił piłkę w pole karne i ładnym golem z głowy popisał się Marek Sanecki. 3 minuty później w bliźniaczej akcji ten sam strzelec i asystujący zdobyli 2 bramkę dla Dynamo. W 2 połowie, zdenerwowana Medicine United bramkę po indywidualnej akcji Michała Saganka zdobywa bramkę kontaktową. Mimo starań obu ekip wynik pozostał bez zmian, duża w tym zasługa obydwu bramkarzy, którzy tego dnia rozegrali świetny mecz. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.