| 661 536 685 |
Kolejka 1 niedziela, 07 kwiecień 2024 godz. 16:10

O godzinie 16:15 rozpoczął się mecz w ramach Ligi Oil, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Healers United Vs FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie. Już od samego początku spotkania ekipy wywiązywały się sporym zaangażowaniem, a walka i determinacja była widoczna na niemal każdym metraże boiska. Mimo tego drużyny przez dłuży czas nie mogły wstrzelić się w bramkę, Często brakowało dopięcia akcji na ostatni guzik, jednak trzeba też tu pochwalić formę bramkarzy, którzy również świetnie spisywali się między słupkami. Po wszelkich staraniach żadnej z drużyn nie udało się zdobyć trafienie w pierwszych 25 minutach i na pierwsze trafienie przyszło nam nieco poczekać. Dopiero w drugiej części spotkania sprawę w swoje ręce postanowił wziąć Filip Szulecki, który pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali i dał swojej drużynie wyczekiwane prowadzenie. Po straconej bramce Mazovia nie zmierzała tak łatwo odprężać i cały czas szukała sposobu na odrobienie straty, lecz wciąż pozostawali nieskuteczni, a na boisku przez dłuży czas utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie. Dopiero na 7 minut przed końcem znać znów o sobie dali Gospodarze i po bramce Nikodema Adamczyka Healers United prowadziło 2:0. Po tym zdarzeniu Gospodarze złapali wiatru w żagle, a na minutę przed zakończeniem gola na zamknięcie wyniku zdobył Tomasz Placzyński i finalnie rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:0.