| 661 536 685 |
Kolejka 1 niedziela, 07 kwiecień 2024 godz. 15:15

O 15:15 na boisku „A” rozpoczęły się spotkania pierwszej kolejki ligi OIL.  Od początku spotkania gospodarze przejeli inicjatywę i większość czasu spędzali na połowie rywali. Już w 5 minucie mieliśmy otwarcie spotkania po strzale Adama Anduły i tym samym gospodarze pokazali swoją przewagę. Chwile później ten sam gracz podwyższył na 2:0. W kolejnych minutach widzieliśmy sytuacje i bramki dla gospodarzy. Do 15 minuty wygrywali już 4:0. Do przerwy ujrzeliśmy jeszcze dwa trafienia i pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 6:0. Po zmianie stron gospodarze nie zwolnili tempa. Już w 31 minucie mieliśmy 9:0. Później mieliśmy lekki przestój w strzelaniu. Przełamał to Krzysztof Bardecki podwyższając na 11:0. Po kontynuacji ataków w końcówce gospodarze ostatecznie wygrali 16:0.