| 661 536 685 |
Kolejka 2 niedziela, 14 kwiecień 2024 godz. 16:10

Druga kolejka Okręgowej Izby Lekarskiej to starcie m.in. Najlepszych z Iron Boyz. W 4 minucie groźnie uderzył Krzysztof Bardecki, ale nie udało mu się zaskoczyć bramkarza rywali. Dużo walki w środku, akcji po obu skrzydłach, ale bardzo brakowało tego ostatniego podania. Aż do 14 minuty kiedy Bardecki świetnie zagrał do Jędrzeja Żurkowskiego, który otworzył wynik na 1-0. W 23 minucie bardzo groźnie strzelał Piotr Jurkiewicz, ale piłka minęła słupek dosłownie o milimetry. Co się odwlecze to nie uciecze – 24 minuta i Piotr Jurkiewicz zdobywa bramkę dzięki dograniu Włodzimierza Wiśniewskiego. Do przerwy mieliśmy remis. Druga połowa to powtórka z rozrywki pierwszej części, czyli sporo walki w środku i akcji na skrzydłach. Szkoda, że znowu brakowało wisienki na torcie w postaci bramki. Przełamanie jednak nastąpiło w 33 minucie po strzale Adama Anduły – 2-1 dla Najlepszych. 4 minuty później fantastycznie dysponowany w tym meczu Krzysztof Bardecki obsłużył Macieja Cedro i mieliśmy 3-1. Końcowe minuty meczu przyniosły jeszcze drugą bramkę Jędrzeja Żukowskiego w 46 minucie na 4-1, a wynik ustalił Jacek Sowiński zmniejszając wymiar porażki.