| 661 536 685 |
Kolejka 3 niedziela, 21 kwiecień 2024 godz. 16:10

O godzinie 16:10 doszło do pojedynku między zespołami FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie oraz FC Biały Kieł. Przed tym meczem oba zespoły dzieliły trzy oczka, a więc mieliśmy problem ze stwierdzeniem, która z ekip będzie faworytem tego starcia. Już w trzeciej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie i utrzymywali ten rezultat przez sporą część tego meczu, a więc na przerwę oba zespoły zeszły przy wyniku 1:0. Do następnego trafienia musieliśmy czekać aż do 32 minuty meczu, kiedy to goście doprowadzili do remisu. Radość trwała równo 10 minut, bo po tym okresie znów gospodarze wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Piłkarze Białego Kła nie poddali się i walczyli do samego końca. Nagrodą za to zaangażowanie była bramka na wagę remisu w ostatnich sekundach. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2