| 661 536 685 |
Kolejka 3 niedziela, 21 kwiecień 2024 godz. 15:15

Trzecia kolejka Okręgowej Izby Lekarskiej to starcie m.in. Healers United z FC Stylus. Mecz toczył się w spokojnym tempie co mogło oznaczać ciężki poprzedni dzień dla pracowników służby zdrowia. Trzeba przyznać, że jednej z drużyn może nie zabrakło zdrowia, ale celności na pewno. W 15 minucie na prowadzenie wyszli Stylusi po strzale Daniela Kani, któremu podawał Kamal El-Hassan. Przed przerwą prowadzenie podwyższył Nikodem Orzeszek i do szatni w lepszych nastrojach mogli schodzić goście. Druga połowa była całkowitą kopią poprzedniczki. FC Stylus mieli tego dnia idealny plan taktyczny na bezbronnych rywali i całkowity brak…chyba litości. Na 0:3 w 30 minucie podwyższył Piotr Gajewski, a w niecałe 20 minut później udało mu się ustalić wynik spotkania na 1:4. W międzyczasie gola honorowego dla gospodarzy strzelił Filip Szulecki.