| 661 536 685 |
Kolejka 7 niedziela, 28 maj 2023 godz. 17:00

W Lidze Mistrzów - Oil doszło do starcia między drużynami Najlepsi a FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie. Gospodarze po 6 kolejkach zajmowali 4 pozycję w tabeli z tylko dwoma porażkami na koncie, natomiast goście z jednym meczem mniej mieli zaledwie jedną wygraną i meldowali się na przed ostatnim miejscu. Mecz zaczął się zaskakująco, ponieważ to FC Mazovia przejęła inicjatywę i w 12 minucie prowadziła aż 3 bramkami. Bardzo dobrze dysponowany od pierwszych minut tego spotkania był Cezary Buko, który raz po raz nękał drużynę gospodarzy. W 22 minucie goście podwyższyli na 0:4 i ten gol trochę obudził drużynę Najlepszych, ponieważ na niecałe 3 minuty przed końcem pierwszej części gry zdołali oni nadrobić dwie bramki, a więc druga część gry zapowiadała się naprawdę ciekawie. W drugiej połowie tylko początek w jakimś stopniu dawał gospodarzom szansę na powrót do tego spotkania, kiedy to po szybkiej bramce dla Mazovii zdołali równo szybko odpowiedzieć, lecz w kolejnych minutach był już to popis strzelecki gości. Bardzo dobrze pracował duet ofensywny Buko - Wojciechowski, który trudno było zatrzymać. Końcowy wynik tego spotkania to 4:10 i 3 punkty dopisane dla gości, które dają szansę jeszcze (przy takiej grze) w walce o wyższe lokaty.