| 661 536 685 |
Kolejka 8 sobota, 03 czerwiec 2023 godz. 09:00

8 kolejkę w Lidze Mistrzów OIL, rozpoczęliśmy od spotkania Medicine United kontra Iron Boyz. Drużyny
te znajdowały się w środku tabeli i straciły już szansę na strefę medalową. Od początku mecz był bardzo
wyrównany. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 18 min. Wtedy na listę strzelców wpisał się Łukasz
Buczyński, po podaniu od Andrzeja Koteli. Dwie minuty później Marcin Mańka strzelił bramkę
wyrównującą. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron, mecz jakby trochę
bardziej się otworzył. Już trzy minuty po przerwie, Piotr Jurkiewicz dał prowadzenie
IB po indywidualnej akcji. Po następnych dwóch minutach, Juneski strzelił bramkę na dwubramkową
przewagę. Wydawało się że IB mają mecz pod kontrolą, lecz kilka minut później, MU przebudzili się i
zaczęli odrabiać straty. Najpierw w 36 min Kotela zdobył bramkę kontaktową, zaś cztery
minuty później, do wyrównania doprowadził Buczyński, który finalnie został wybrany na zawodnika
meczu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3, co nie miało wpływu na wygląd tabeli.