| 661 536 685 |
Kolejka 8 niedziela, 04 czerwiec 2023 godz. 15:00

Lidze Mistrzów - Oil swoje spotkanie rozgrywały zespoły Dynamo Wołoska oraz OIL Warszawa. Goście w przypadku wygranej wskoczyliby na tymczasowy fotel lidera, a druga z ekip przybliżylaby się do środka tabeli. W mecz zaskakująco lepiej weszli goście, którzy w 6 minucie za sprawą Jakuba Zakrzewskiego objęli prowadzenie. Po tym golu budzić zaczęli się zawodnicy Dynama, a kropkę w postaci bramki postawili w 11 minucie doprowadzając do wyrównania. Po 4 minutach od ostatniego trafienia gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Michała Winiarskiego, a po następnych 4 minutach prowadzili oni już 3:1. Pod koniec pierwszej części gry przypieczętowali jeszcze dobra grą to prowadzenie i połowę tą wygrali aż 4:1. Druga część spotkania to już kompletna dominacja faworyta tego spotkania. Dynamo raz po raz stwarzała sobie wyśmienite okazję do strzelania następnych bramek i część z nich wykorzystywała. Czasami jednak zapominali jednak o obronie, a te błędy 3 razy w drugiej odsłonie wykorzystali goście, lecz to gospodarze wygrali ten mecz wysoko, bo 9:4, a zdecydowanym MVP tego meczu był Kacper Jackowicz, który skompletował hat-trick zarówno bramek jak i asyst. Warty wyróżnienia jest także Michał Winiarski, który również zaliczył 3 trafienia.