| 661 536 685 |
Kolejka 1 niedziela, 02 kwiecień 2023 godz. 15:00

W niedzielne popołudnie pierwszy mecz w Lidze Mistrzów - OIL zagrały drużyny Medicine United oraz Najlepsi. W pierwszych minutach było widać delikatną przewagę Najlepszych, którzy otworzyli wynik już w 6 minucie po strzale Adama Anduły. Z każda kolejną minutą na boisku było widać, że to zespół gości jest ze sobą bardziej zgrany. W 12 minucie do bezpańskiej piłki dopadł Michał Kukiełka i było 0:2. Przez kolejne minuty gra toczyła się w środku pola. W 22 minucie Michał Pac podał do Piotra Niesiobędzkiego, który zamienia to na bramkę na 0:3. Chwilę później, bo w 24 minucie Niesiobędzki podał do Paca i było 0:4. Takim wynikiem kończy się 1 połowa spotkania. Po zmianie stron drużyna Medicine zastosowała pressing na swoim przeciwniku co w 26 minucie przyniosło efekt w postaci bramki, którą strzela Kamil Malinowski. Na kolejną bramkę nie musieliśmy długo czekać. Po szybkim wznowieniu od środka Kukiełka zagrał piłkę do Niesiobędzkiego i było 1:5.W 26 minucie Kolejna akcja duetu Kukiełka- Niesiobędzki i kolejny gol. Z każda kolejna minutą meczy było widać bezradność drużyny Medicine. W 33 minucie Najlepsi wykonali kolejny cios który dały im bramkę nr 7, a strzelcem był Kukiełka. 30 sekund później kolejną bramkę czyli 8 dla swojego zespołu, a 2 na swoje konto zapisał Niesiobędzki przy asyście Kukiełki.  Drużyna gości nie rezygnowała z ataków co w 35 minucie dobrym zagraniem popisał się Pac, a podanie to wykorzystał Jan Bociański. Kolejną bramkę zobaczyliśmy już w 36 minucie, a zdobył ją, będący  tego dnia w wyśmienitej formie Niesiobędzki, kompletując tym samym hattricka. Drużyna gospodarzy już tylko odliczała minuty do końcowego gwizdka, lecz niestety w 47 minucie do piłki zagranej przez Kukiełkę dopadł Anduła, który ustalił wynik końcowy na 1:11.