| 661 536 685 |
Kolejka 5 niedziela, 14 maj 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą IRON BOYZ, a FC Mazovia Szpitale Maz. Od początku widoczna była dominacja drużyny gospodarzy, którzy bardzo szybko konstruowali swoje akcje i posługiwali się futbolówką. W 2 minucie wynik otworzył Andranik Petrosjan, który wyróżniał się na boisku swoją techniką, szybkością i wykończeniem strzału. W kolejnych minutach narastała przewaga ekipy gospodarzy, którzy zdobywali kolejne bramki. Do przerwy druźyna Petrosjana zdobyła aż 7 bramek, jednocześnie nie tracąc żadnej. Trzy z nich zdobył właśnie napastnik IRON BOYZ, zaś resztę również genialny Nicolas Węgrzyn i Piotr Jurkiewicz. W drugą część bardzo dobrze weszli goście, którzy zdobyli na początku drugiej połowy swoją pierwszą bramkę w tym starciu po trafieniu Dawida Wojciechowskiego. Pomimo jeszcze dwóch goli przez nich zdobytych po strzałach Czesława Duckiego i bramkarza gości, to gospodarze nadal trzymali swój genialny poziom i dołożyli aż 7 kolejnych bramek po szybkich akcjach głównie za sprawą wyżej wymienionych zawodników i końcowo to IRON BOYZ wygrali mecz 14:3.