| 661 536 685 |
Kolejka 5 sobota, 13 maj 2023 godz. 09:00

W sobotni poranek, na boisku przy Obrońców Tobruku 11, zameldowały się drużyny Healers United i OIL Warszawa. Gospodarze jak dotąd grają w kratkę, wygrywając dwa z czterech meczy. Goście zaś, po wygranej w pierwszej kolejce, notują same porażki. Od początku przewagę mieli gracze HU, ale bramkę udało im się zdobyć dopiero w 13 min. Na listę strzelców wpisał się Batłomiej Rotuski. Pięć minut później podwyższył Filip Szulecki. Pod koniec pierwszej połowy Tomasz Placzyński trafił na 3:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, HU całkowicie przejęli inicjatywę na boisku i raz za razem punktując rywali, wygrali finalnie aż 8:0. Zwycięstwo to pozwoliło pozostać w środkowej części tabeli oraz walczyć o miejsce w top3.