| 661 536 685 |
Kolejka 4 niedziela, 07 maj 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczęło się starcie pomiędzy ekipą Najlepsi, a OIL Warszawa. Już od samego początku było widać przewagę gospodarzy, którzy bardzo szybko posługiwali się futbolówką w każdym sektorze boiska. Już w 7 minucie wyszli oni na prowadzenie po pięknym uderzeniu Michała Paca. Po 10 minutach trafienie dla gospodarzy dołożył Karol Wróblewski i na sam koniec pierwszej połowy znów Pac. W drugą część spotkania znów o wiele lepiej weszli Najlepsi, którzy szybko konstruowali swoje ataki i kreowali masę sytuacji, z których część skutecznie wykorzystywali. Dużą rolę odegrał Maciej Cedro, Michał Kukiełka oraz Michał Pac, który zdobył w drugiej połowie 3 bramki a w całym meczu aż pięć. Na koniec starcia honorowe trafienie zdobył Jacek Żelazowski z ekipy gości i mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla gospodarzy. Taki rezultat wzmocnił pozycję ekipy gospodarzy w ligowej tabeli.