| 661 536 685 |
Kolejka 3 niedziela, 23 kwiecień 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 w Lidze Mistrzów – Oil doszło do starcia między Medicine United vs Dynamo Wołoska. Od pierwszych minut tego meczu atmosfera między dwoma zespołami była napięta, a w związku z tym spotkanie to było brzydkie ze względu na faule oraz ostrą grę. Pierwszy gol padł dla gości w 5 minucie, a autorem był Kacper Jackowicz. Kilka minut później było już 0:2, kiedy do pustej bramki Michał Winiarski wyłożył piłkę do Macieja Żylińskiego. Pod koniec pierwszej części gry gospodarzom udało się jeszcze strzelić gola kontaktowego, lecz chwilę później dobrym strzałem z rzutu wolnego popisał się znów Jackowicz i mieliśmy wynik 1:3. W drugiej połowie doszło do niecodziennego wydarzenia. W ciągu 3 minut drużyna Medicine United zdołała wyjść na prowadzenie, a dwa z tych goli w odstępie kilku sekund to bramki samobójcze. Gospodarze podbudowani tymi trafieniami poszli za ciosem i w 43 oraz 45 minucie zdobyli dwa kolejne gole za sprawą najlepszego w tym meczu Piotra Kocznura. Gościom w drugiej odsłonie udało się strzelić tylko jednego gola w ostatniej minucie meczu na 6:4.