| 661 536 685 |
Kolejka 2 sobota, 15 kwiecień 2023 godz. 09:00

Sobotniej granie rozpoczęliśmy meczem Ligi Mistrzów OIL. FC Mazovia Szpital podejmowała FC Biały Kieł. Dla gospodarzy był to pierwszy mecz w tych rozgrywkach, zaś goście przed tygodniem, po dość zaciętym boju, minimalnie przegrali. Początek spotkania należał do FC MS, którzy objęli prowadzenie już w 2 min. Cezary Buko doskoczył do piłki wybitej prze bramkarza i skutecznie dobił, dając prowadzenie swojej drużynie. Dwie minuty później Łukasz Bednarski dołożył nogę przy podaniu Mateusza Lubonia, dzięki czemu FC BK doprowadził do wyrównania. W 10 min Marek Braszko trafił na 1:2 i od tej pory Biały Kieł zaczął regularnie punktować rywala. Wynik do przerwy brzmiał aż 1:5. Po zmianie stron, przyjezdni nie zwalniali tępa. Mimo że drugą połowę również otworzył gol Buko, to resztą zawodów należała do gości. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:11, dzięki czemu drużyny FC Biały Kieł zalicza pierwsze zwycięstwo w naszych rozgrywkach.