| 661 536 685 |
Kolejka 2 niedziela, 16 kwiecień 2023 godz. 15:00

Najlepsi, po wysokim zwycięstwem na inaugurację sezonu, są zdecydowanie na fali wznoszącej. Ich rywalem w tej kolejce była ekipa IRON BOYZ. Goście przegrali w pierwszej kolejce, lecz bardzo nie odstawali. Tutaj mecz zaczął się dla nich wręcz idealnie. Już w 4 min Piotr Jurkiewicz podał piłkę wzdłuż bramki, obrońca co prawda przeciął podanie, ale wbił piłkę do własnej bramki. Trzy minuty później Bartosz Kiljańczyk przejął piłkę od obrońcy, po czym doprowadził do wyrównania. W 10 min Piotr Niesiobędzki trafił na 2:1 i od tej pory rozwiązał się worek z bramkami. Gospodarze strzelali bramki średnio co minutę, wygrywając pierwszą połowę aż 11:1. Drugą połowę rozpoczęliśmy bramką Yunesa Martineza, była to druga i ostatnia bramka dla IB. Reszta drugiej odsłony, podobnie jak pierwsza przechodziła pod dyktando Najlepszych. Fanalnie mecz zakończył się wynikiem 18:2, dzięki czemu Najlepsi zajmują pierwsze miejsce w tabeli. IRON BOYZ spadli na ostatnie miesiące.