SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Przedstawiamy drużyny - Green Team

Przedstawiamy drużyny - Green Team

13 czerwca swojego mistrza wyłoniły rozgrywki Strefy Szóstek, organizowane w Woli Rasztowskiej. Złote medale powędrowały do ekipy
Green Teamu, który tym samym obronił trofeum wywalczone w kampanii jesiennej i wywalczył kwalifikacje na Mistrzostwa Polski!Green Team to drużyna, która powstała w 2020 roku. Początkowo nosiła nazwę Studio-Car, od nazwy firmy jednego z jej założycieli. Debiutancki sezon był dla tego zespołu średni - zajęli miejsce w drugiej połowie tabeli. Ale wtedy nastąpiły zmiany właścicielskie. Drużyna przyjęła szyld, pod którym występuje obecnie i już przy pierwszym podejściu zdobyła tytuł mistrzowski! Mówiło się, że wykorzystała przede wszystkim słabość innych teamów, dlatego prawdziwym sprawdzaniem potencjału "Zielonych" miała być trzecia edycja. I w niej znowu Adrian Wojda i spółka okazali się najlepsi. W wielkim finale (który można obejrzeć pod linkiem - https://youtu.be/3Q1Spct06CI) pokonali zespół Copa FC, udowadniając swoją wartość. Teraz spróbują swoich sił w dużo większej imprezie i wydaje się, że będzie to dla nich wpierw zabawa, a w drugiej kolejności nauka. Ale to nie znaczy, że komukolwiek odpuszczą.


Green Team składa się przede wszystkim z zawodników doświadczonych. Nie ujrzymy tutaj młodych graczy, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z szóstkowym graniem, tylko starych, boiskowych wyjadaczy. A największe gwiazdy to świetnie się uzupełniający duet napastników - Rafał Kudrzycki oraz Piotr Bielecki. "Zieloni" słyną też z bardzo dobrej defensywy i w spotkaniach ze swoim udziałem wychodzą z założenia, by w pierwszej kolejności nic nie stracić, a z przodu zawsze coś wpadnie. I pewnie tę taktykę będą chcieli wcielić w życie również podczas Mistrzostw Polski SuperLiga6.

www.strefa6.pl
https://www.facebook.com/strefa6

Gdzie gramy