SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Nowy Rozdział w Historii Superliga6 – Pierwsze Zgrupowanie Reprezentacji Polski w Minifutbolu!

Nowy Rozdział w Historii Superliga6 – Pierwsze Zgrupowanie Reprezentacji Polski w Minifutbolu!
Nowy Rozdział w Historii Superliga6 – Pierwsze Zgrupowanie Reprezentacji Polski w Minifutbolu!
Nadszedł czas, gdy projekt Reprezentacja Polski w Minifutbolu wchodzi w kolejną fazę: czas ogłosić terminy i lokalizacje dwóch pierwszych zgrupowań nowo powstałej Reprezentacji Polski! W najbliższych dniach odbędą się dwa zgrupowania selekcyjne: w Warszawie i Katowicach. Na czterech sesjach treningowych trenerzy będą przyglądać blisko 75 zawodnikom, z których dalej będzie selekcjonowana grupa, której celem będzie dobry występ na przyszłorocznym Euro 2024 w Minifutbolu!

Data i Miejsce Pierwszego Zgrupowania: 3 września, Ożarów Mazowiecki, ul. Sochaczewska 218

To właśnie w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Sochaczewskiej 218, zawodnicy po raz pierwszy zaprezentują swoje umiejętności selekcjonerowi Rafałowi Ślubowskiemu. Tutaj rozpoczynamy tworzenie fundamentów naszej drużyny narodowej. Choć pełna lista powołanych zawodników zostanie ogłoszona do piątku, to już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy – chcemy, by Reprezentacja Polski miała stworzone doskonałe warunki do przygotowań oraz by stanowiła zespół zaangażowanych, pełnych pasji i talentu graczy, gotowych do podjęcia wyzwań! Kadrowicze zostaną podzieleni na trzy grupy po 18 zawodników w każdej sesji treningowej, w trakcie której będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i pokazać się przed sztabem szkoleniowym.

Harmonogram:
9:40 Odprawa z selekcjonerem w sali konferencyjnej
10:00-12:00 pierwsza sesja
13:40 Odprawa z selekcjonerem w sali konferencyjnej
14:00-16:00 druga sesja
17:40 Odprawa z selekcjonerem w sali konferencyjnej
18:00-20:00 trzecia sesja

Jednak to nie koniec! Kolejne Zgrupowanie odbędzie się już 10 września w Katowicach!

Miejsce: Ośrodek Sportowy "Asnyka" Katowice, ul. Asnyka 27, 40-696 Katowice

Harmonogram:
12:00 - Odprawa z selekcjonerem w sali konferencyjnej
12:30-14:30 - sesja treningowa

Podczas tych zgrupowań trenerzy, z uwagą, obserwować będą zawodników. Ich zadaniem jest dokładna analiza umiejętności, stylu gry i zaangażowania każdego z piłkarzy. Przeprowadzone zostaną również testy motoryczne z użyciem fotokomórek. Dodatkowo, w tym roku trener Rafał Ślubowski wraz z asystentami będzie śledzić ich występy na turniejach ogólnopolskich, takich jak Puchar Lata Ligi Bemowskiej (27 sierpnia) oraz Memoriał Przemka Sawickiego (9 i 10 grudnia). W pierwszym kwartale przyszłego roku trener ogłosi szeroką kadrę liczącą około 20 zawodników, z której ostatecznie wybierze skład na Euro 2024. Kadrowicze odbędą przed Euro zgrupowanie przygotowawcze, mające na celu zgranie oraz wypracowanie mechanizmów. Wierzymy, że to kolejny kamień milowy w dalszym rozwoju Superliga6 w Polsce. Bądźcie z nami na bieżąco, śledząc nasze media społecznościowe!

Gdzie gramy