SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Master Liga Ełk na dłużej z Superliga6!

Master Liga Ełk na dłużej z Superliga6!

Kurz i emocje po tegorocznych finałach Mistrzostw i Pucharu Polski Superliga6 powoli opadają, ale choć w ostatnim czasie była tu odrobina ciszy, nie zwalniamy tempa. Miło nam poinformować, że Master Liga Ełk, która w ostatnim czasie regularnie współpracowała z Superligą6 została stałym partnerem naszych rozgrywek. Cieszymy się, bo wiemy, że to nie tylko solidny partner tworzący rozgrywki na najwyższym poziomie, ale również liga, z której drużyny regularnie pokazują się z dobrej strony na naszych turniejach ogólnopolskich!

Master Liga Ełk to doskonała jakość: dobra organizacja, sprawnie prowadzony fan page, doskonale zorganizowane turnieje i rozwijająca się liga, która mamy nadzieję jesienią wystartuje już dwoma poziomami rozgrywkowymi. Co więcej drużyny z Ełku w ostatnich latach pokazały swoją siłę na arenie ogólnopolskiej. Najświeższy przykład z tego roku: Dar Tech Ełk, który zdobył brązowe medale na tegorocznym Pucharze Polski.

Dzięki naszej współpracy, w przyszłorocznych turniejach finałowych zobaczymy po 2 czołowe drużyny z Master Ligi Ełku:

  • Mistrzostwa Polski: wejściówki otrzymają Mistrz Jesieni i Mistrz Wiosny
  • Puchar Polski: wejściówki otrzymają zwycięzca Turnieju Nocnego i zwycięzca Pucharu Ełku
  • Eliminacje Mistrzostw Polski: wejściówki otrzymają wicemistrz i zdobywca trzeciego miejsca w lidze oraz zwycięzca nowoutworzonej, drugiej ligi w obu sezonach

Możemy jedynie potwierdzić, że to jedynie początek, a na mapie rozgrywek Superliga6 niebawem pojawią się kolejne miasta. Witamy ponownie na pokładzie!

Gdzie gramy