SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

SPORTOWA TV PARTNEREM SUPERLIGA6!

SPORTOWA TV PARTNEREM SUPERLIGA6!

Z dumą możemy ogłosić, że nawiązaliśmy współprace z SPORTOWA.TV, która będzie odpowiedzialna za realizację live z Pucharu i Mistrzostw Polski Superliga6! Co to dla Was oznacza? O tym więcej przeczytacie w naszym artykule! 

 

Sportowa.tv to kanał sportowy na mapie TV kablowej i będzie on pełnić rolę głównego realizatora podczas prestiżowych turniejów Pucharu i Mistrzostw Polski Superliga6. Sportowa.tv posiada koncesję KRRiT oraz skupia się na promocji mniej popularnych dyscyplin sportowych Za cel stawiaja sobie dostarczanie entuzjastom sportu emocjonujących transmisji na najwyższym poziomie. Usługi Sportowej.tv cieszą się zaufaniem klubów futsalu (1 liga), piłki ręcznej (1 liga), piłki nożnej (3 liga, 4 liga, CLJ u17) oraz siatkówki (2 liga). Ponadto, transmitują również turnieje na różnych szczeblach rozgrywek, zapewniając zainteresowanym kibicom dostęp do szerokiej gamy wydarzeń sportowych.
 
Sportowa.tv jest dostępna w całej Polsce, zarówno w małych, jak i średnich sieciach kablowych. Dodatkowo ich transmisje można oglądać na popularnych platformach internetowych, takich jak cda.pl, gonet.tv, telewizjaonline.pl oraz televio.pl. Dzięki temu zapewniają szeroki dostęp do swoich usług dla fanów sportu w różnych miejscach kraju. Obecnie ich zasięg obejmuje ponad 100 miast oraz 400 tysięcy gniazdek/abonentów. To dowód na rosnącą popularność Sportowej.tv! 

W trakcie relacji na żywo podczas turniejów Pucharu i Mistrzostw Polski Superliga6, skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości realizacji. Na bieżąco będziecie mogli śledzić wydarzenia z czterech boisk jednocześnie - z gwarancją pełnego obraz wydarzeń na boisku. Ponadto widzowie będą mieli dostęp do zegara, wyników, nazw zespołów oraz składów drużyn (o ile zostaną dostarczone kilka dni przed rozpoczęciem zawodów). Transmisje będą dostępne na Facebooku Superliga6!

Zapraszamy Was do śledzenia profili Sportowa.tv!  

Gdzie gramy