SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Hotel Robert's Port Mikołajki – Nowy Sponsor Reprezentacji Polski w Minifutbolu

Hotel Robert's Port Mikołajki – Nowy Sponsor Reprezentacji Polski w Minifutbolu

 

Hotel Robert's Port w Mikołajkach, rozpoznawalny symbol gościnności na Mazurach, stał się nowym sponsorem Reprezentacji Polski w Minifutbolu. Ta współpraca zapowiada się niezwykle obiecująco, a jego efekty będzie mogli zobaczyć już na zbliżającym się Euro 2024, gdzie między innymi logo hotelu będzie widoczne na koszulkach meczowych drużyny.

Hotel Robert’s Port, położony malowniczo nad jeziorem Tałty, 5 km od Mikołajek, jest czterogwiazdkowym obiektem, który gości turystów szukających wypoczynku w sercu Mazur. Historia tego miejsca sięga lat 80. XX wieku, kiedy to mama obecnego właściciela, Roberta Śliwińskiego, otworzyła pensjonat „Złote Wrota”. Miejsce to cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród turystów, głównie ze względu na swoje malownicze położenie przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Inspiracja, którą zaczerpnął Robert Śliwiński od swojej matki, zaowocowała zbudowaniem przez niego floty statków pasażerskich. Początkowo skromna flota z jednym statkiem przewożącym 20 pasażerów rozrosła się do imponujących rozmiarów. Dziś, jako kapitan żeglugi śródlądowej, Robert Śliwiński zarządza drugą co do wielkości flotą statków na Mazurach, a jego cztery okręty mogą przyjąć ponad 500 pasażerów. 

W 2024 roku Hotel Robert's Port wzbogacił się o nowy port, który znajduje się w malowniczej lokalizacji nad jeziorem Tałty, w Starych Sadach. Nowoczesne keje portowe oferują 60 miejsc postojowych dla żeglarzy oraz właścicieli jachtów, zapewniając doskonałe warunki do cumowania i korzystania z piękna mazurskich krajobrazów. Każde miejsce postojowe jest wyposażone w niezbędne przyłącza prądowe i wodne, zapewniając maksymalny komfort i funkcjonalność. Dla miłośników aktywności wodnych dostępna jest wypożyczalnia sprzętu wodnego, w tym kajaki, rowery wodne oraz łodzie wiosłowe. 

Rozbudowa infrastruktury nie ograniczyła się tylko do floty. W 2004 roku w miejscu dawnego pensjonatu powstał Hotel Robert’s Port, a jego rozwój ciągle postępuje. Największym przełomem był rok 2012, kiedy to ukończono budowę hotelowego instytutu SPA Witalna Przystań, podnosząc standardy hotelu do poziomu czterogwiazdkowego.

Bogata oferta hotelowa

Dziś hotel dysponuje 160 pokojami i apartamentami, letnimi domkami, a także rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Restauracja hotelowa, z barem w kształcie żaglowca, oferuje wyśmienite posiłki z widokiem na jezioro, a nowoczesne sale konferencyjno-bankietowe, wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny, mogą pomieścić nawet 200 osób. 

Hotel Robert's Port stawia nie tylko na komfort i relaks, ale również na rozrywkę. Dla gości szukających aktywności po zmroku, hotel oferuje dostęp do ekskluzywnego klubu nocnego. Dodatkowo, hotel zaprasza do nowo otwartej kręgielni, idealnego miejsca na wieczorne spotkania w gronie przyjaciół czy rodzinne zabawy. Kręgielnia jest wyposażona w kilka profesjonalnych torów, co czyni ją idealnym miejscem zarówno dla amatorów, jak i bardziej zaawansowanych graczy.

  

 

Wsparcie dla sportu i lokalnej społeczności

Sponsoring Reprezentacji Polski w Minifutbolu przez Hotel Robert's Port Mikołajki jest wyrazem zaangażowania właściciela nie tylko w rozwój turystyki, ale także w lokalną społeczność sportową. Właściciel, znany ze swojego zaangażowania w sport, poprzez swoje działania stara się promować zdrowy tryb życia i międzynarodową współpracę.

Poprzez wsparcie reprezentacji, Hotel Robert’s Port Mikołajki ma nadzieję przyczynić się do dalszego rozwoju minifutbolu w Polsce oraz budować silne więzi między sportem a turystyką na Mazurach. Zaangażowanie w rozwój sportu, piękno naturalne Mazur oraz wysoki standard usług sprawiają, że Hotel Robert's Port Mikołajki jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski, a teraz również ważnym wsparciem dla naszej reprezentacji w minifutbolu, za które bardzo dziękujemy! 

 

Gdzie gramy