| 661 536 685 |
Kolejka 4 niedziela, 08 październik 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą FC Biały Kieł, a Najlepsi. Już w 5 minucie tego widowiska wynik otworzyła drużyna gości, którzy bardzo szybko i mądrze grali w ofensywie. Autorem bramki  był Michał Pac, który precyzyjnie umieścił futbolówkę obok bramkarza przeciwników. W 9 minucie gospodarze przebudzili się i zdobyli wyrównujące trafienie po strzale Piotra Pecia. W 11 minucie to jednak zawodnik Najlepszych, Piotr Niesiobędzki, zdobył gola na 2:1 po mocnym uderzeniu piłki obok słupka. Mimo kilku sytuacji z obu stron, do przerwy prowadzili goście wynikiem 2:1. W drugiej odsłonie drużyna prowadząca złapała wiatru w żagle i  rozpoczęła strzelanie kolejnych bramek. W 26 minucie i w 28 minucie dwa gole dołożył genialny tego dnia Pac, który już miał w tym momencie trzy bramki na koncie, zaś następną bramkę zdobył w 33 minucie Bartosz Kijańczyk.W 34 minucie udało się gościom jeszcze podwyższyć wynik po szybkiej akcji w polu karnym przeciwników i końcowo wygrali oni ten mecz wynikiem 6:1.