SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Turniej kwalifikacyjny Mistrzostw Polski Superliga6

Turniej kwalifikacyjny Mistrzostw Polski Superliga6
Rozgrywek Superligi6 nie ma jeszcze w Twoim mieście? Przyjedź, przeżyj kapitalną przygodę, zagraj z topowymi drużynami w Polsce i daj sobie szansę na awans do finałów Mistrzostw Polski i walkę o Ligę Mistrzów! 
 
Zapraszamy do udziału w SL6 Cup 2022 – turnieju kwalifikacyjnym do Finałów Mistrzostw Polski Superliga6 pod patronatem Starostwa Powiatu Wyszkowskiego! Zawody odbędą się na doskonałej jakości boisku na Stadionie Miejskim przy ul. Kościuszki 54 w Wyszkowie. 
 
Gwarantujemy wysoki poziom sportowy, mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju. Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku, z turnieju zostaną przeprowadzone profesjonalne relacje foto i wideorelacje. Gwarantujemy darmową wodę dla wszystkich uczestników, czy też mnóstwo nagród z wejściówkami na tegoroczne Mistrzostwa Polski Superliga6 na czele, których zwycięzca pojedzie na Ligę Mistrzów w piłce sześcioosobowej do Czarnogóry!
- Lokalizacja: Stadion Miejski, ul. Kościuszki 54
- Format: 6 vs 6
- Termin: 2 lipca, sobota
- Czas gry: minimum 4 mecze, 1 x 15 min
- Cena: 500 zł
 
Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko, adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
W razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:
 
Michał Burzyński +48 661 536 685
Bartosz Borys +48 514 544 433

Gdzie gramy