SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Przedstawiamy drużyny - FC Bianconeri i Team Reiss Konin

Przedstawiamy drużyny - FC Bianconeri i Team Reiss Konin

Do Finałów Mistrzostw i Pucharu Polski Superliga6 pozostały już tylko 3 dni! Już dziś poznacie podział na grupy i terminarz turnieju, a tymczasem nadrabiamy zaległości i prezentujemy Wam kolejne ekipy, które przyjadą do stolicy już w najbliższą sobotę. Tym razem czas na drużyny z Konina: FC Bianconeri i Team Reiss Konin, które spotkały się w tegorocznym finale Pucharu Konina, organizowanym przez Minifootball Konin. Wtedy po rzutach karnych lepsi byli Ci drudzy, ale oba zespoły zgarnęły przepustkę do Warszawy.

 

To był finał godny 7. Puchar Konina Minifottball. Widowisko jakie zaprezentowały nam drużyny  F.C Bianconeri i Team Reiss Konin było istnym thrillerem. Bianco dwa razy prowadziło w finale (1:0 i 2:1) by w ostatniej minucie dogrywki stracić bramkę ze stałego fragmentu gry! Błysk geniuszu Damiana Tylaka dał "Reissom" remis i karne! Dla Biało- czarnych była to już druga dogrywka i konkurs karnych (wcześniej pokonali FC Katy). Bianconeri wolą walki, wytrwałością i mobilizacją zyskali dodatkową przepustkę na Puchar Polski 10 lipca.Ekipa szkółki piłkarskiej Piotra Reissa to mieszanka świetnego wyszkolenia piłkarskiego z zawodnikami realizującymi konkretne zadania w swoich strefach boiska, przeciwieństwem ich są właśnie waleczni biało czarni zawodnicy FC Bianconeri cechujący powrotami na zapalenie płuc i walką o każdy centymetr orlika!

Warto dodać że oba zespoły wyszły ze swoich grup na 3 miejscach! Jak poradzą sobie na tle ogólnopolskiej konkurencji? Przekonamy się już w najbliższą sobotę!

Gdzie gramy