SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

transkrupka.pl w Pucharze Polski

transkrupka.pl w Pucharze Polski

W rozgrywkach o Puchar Polski Superliga6 stolicę Wielkopolski reprezentować będzie transkrupka.pl. Wicemistrzowie nie zdobyli Pucharu forBET WL Ligi, ale dotarli do finału, w którym musieli uznać wyższość mistrza forBET WL Ligi. Wywalczyli tym samym przepustkę na PP.

 

Zespół transkrupka.pl występuje w forBET WL Lidze od czterech lat. Przez dziewięć sezonów udało się osiągnąć kilka znaczących sukcesów. Podczas tegorocznej wiosennej edycji transkrupka.pl zdobyła wicemistrzostwo, a także dotarła do finału Superpucharu i Pucharu forBET WL Ligi. W każdej z rozgrywek musiała uznać wyższość IKP Olimpii, z którą w lidze dwukrotnie zremisowała, ale w finałach za każdym razem przegrywała.

 

Przez cztery lata transkrupka.pl ani razu nie wygrała rozgrywek ligowych. Za czasów gry w niższych ligach (2. i 3. WL Liga) dwukrotnie zgarniała srebrne medale. W swojej kolekcji transkrupka.pl ma trofea wywalczone za zwycięstwa w Pucharze i Superpucharze WL Ligi. Ostatnie dwie kampanie zakończyły się pierwszymi podiami w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jesienią 2020 roku transkrupka.pl zdobyła brązowe krążki, a obecny sezon zakończyła, jak wspomnieliśmy wcześniej, wywalczeniem wicemistrzostwa. Czy zatem w Warszawie przyjdzie czas na przełamanie i pierwszy raz zgarnięcie złotych krążków? Przekonamy się już za tydzień!

Gdzie gramy