SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Winiary FC Poznań zagrają w Mistrzostwach Polski!

Tym razem czas na wieści ze stolicy Wielkopolski. Poznaliśmy wszystkich trzech przedstawicieli Poznania, którzy w weekend 10-11 lipca udadzą się stolicy na Puchar i Mistrzostwa Polski Superliga6. W tym ostatnim turnieju na pewno zagrają Winiary FC – trzeci zespół rozgrywek poznańskiej forBET WL Ligi.

Po awansie do finału Pucharu forBET WL Ligi dwóch najlepszych ligowców (IKP Olimpii i transkrupki.pl) pewnym się stało, że na Mistrzostwa Polski uda się trzeci zespół pierwszego frontu. Zostały nim Winiary FC, które w decydującym o brązowych medalach meczu pokonały bezpośredniego rywala do awansu – Hurtownię.Fajerwerkowo.pl. Pojedynek zakończył się pewną wygraną beniaminka elity 6:2.

Winiary FC w forBET WL Lidze uczestniczą od sezonu wiosennego 2017. Przez cztery lata drużyna wywalczyła dwa awanse – do drugiej, a następnie (w zeszłym sezonie) do pierwszej ligi. Nie są to jedyne sukcesy Winiar FC, którym w zeszłym roku udało się także wygrać Puchar Wiary Lecha.

Do Warszawy udadzą się też IKP Olimpia i transkrupka.pl. Dziś odbędzie się kluczowy pojedynek pomiędzy obiema ekipami, który zadecyduje o tym, która z drużyn uda się na Mistrzostwa Polski, a która na Puchar Polski.