SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Pisanica mistrzem Ełku! Mazurski Browar również z kwalifikacją na Mistrzostwa!

Pisanica mistrzem Ełku! Mazurski Browar również z kwalifikacją na Mistrzostwa!

Pisanica nowym mistrzem Ełku! Zawodnicy z Pisanicy nie mieli sobie równych i w tym sezonie wygrywają Puchar Ełku oraz Master Ligę Ełk. W nagrodę już 10 i 11 lipca pojadą do Warszawy walczyć o ogólnopolskie trofea. 


Debiut w rozgrywkach szóstek i od razu mistrzostwo z imponującym bilansem 16 zwycięstw przy jednym remisie i tylko jednej porażce. Dodatkowo dwóch zawodników tej drużyny, Patryk Gondek i Robert Kucharski, przewodzą w klasyfikacji strzelców z kolejno 40. i 34. bramkami. 


W ostatnią niedzielę poznaliśmy również drugą drużynę, która reprezentować będzie ełckie rozgrywki na Mistrzostwach Polski. Wicemistrzem Ełku został Mazurski Browar, który w niedzielę meczu nie rozgrywał ale drugie miejsce przypieczętował dzięki zwycięstwu OKS Kolejorza Ełk nad Dar-Techem. Mazurski Browar dołączył do rozgrywek już w trakcie ich trwania i musiał przez większość sezonu nadrabiać zaległe mecze co jeszcze bardziej obrazuje jak duże wyzwanie stało przed zawodnikami tej drużyny. Dar-Tech zanotował bardzo słabą końcówkę sezonu przegrywając aż trzy mecze na ostatnie cztery starcia. 


W Master Lidze Ełk pozostało jeszcze kilka spotkań do rozegrania a później na zawodników czeka ceremonia wręczenia nagród. 

Gdzie gramy