SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Mazurski Browar partnerem Superliga6!

Mazurski Browar partnerem Superliga6!

Czas wspomnieć o sponsorach i partnerach naszych mistrzostw, a tych mamy kilku do przedstawienia. Miło nam poinformować, że jednymz partnerów finałów Pucharu i Mistrzostw Polski Superliga6 został Mazurski Browar. Firma z Ełku ufunduje nagrody w formie płynnej, zarówno dla zwycięzców klasyfikacji indywidualnych obu turniejów finałowych, jak i najlepszych drużyn.

 

Mazurski Browar w Ełku to piwa o tradycyjnej metodzie warzenia. Specjalizuje się w dystrybucji piwa regionalnego, które cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem wśród Klientów. Jako producent jasnegociemnego lagera, piwa czerwonego Ale oraz piwa niefiltrowanegoniepasteryzowanego nasz partner zapewnia, że wszystkie ich trunki powstają wyłącznie z naturalnych składników, bez dodatków konserwantów i chemii.

Wszyscy zwycięzcy nagród indywidualnych (król strzelców, najlepszy piłkarz oraz najlepszy bramkarz) zarówno Pucharu Polski, jak i Mistrzostw Polski, otrzymają 5 litrowe beczki ze złocistym pełnym :)

Każda drużyna, która znajdzie się na podium w obu turniejach, może liczyć na kratę pysznego kraftowego piwka!Jeśli chcecie poczytać więcej, albo dowiedzieć się, gdzie możecie kupić Mazurski Browar, zapraszamy na stronę producenta: https://mazurskibrowar.pl

Gdzie gramy