SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Oferta noclegu dla uczestników Mistrzostw i Pucharu Polski

Oferta noclegu dla uczestników Mistrzostw i Pucharu Polski

Jako, że duża część z Was będzie przyjeżdżać do Warszawy dzień wcześniej, a część z Was będzie rywalizować zarówno w sobotę, jak i niedzielę, dla wszystkich uczestników finałów Superliga6 przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegu. Nasza propozycja zawiera nie tylko dobre warunki i smaczne dwa posiłki, ale także prezent w formie płynnej, który z pewnością pomoże Wam się zintegrować przed niedzielnymi finałami, lub już po nich, w drodze powrotnej.

 

Nasza propozycja to:

 

Hotel a&o

140 zł/osoba/noc

Wyżywienie HB, śniadanie oraz obiadokolacja.

Sam hotel jest doskonale zlokalizowany, znajduje się:

  • w centrum warszawskiej Woli, zaledwie 5 min od ścisłego Centrum Warszawy

  • zaledwie 10 min samochodem/busem to boisk OSiR Bemowo, gdzie rozegrane zostaną finały Pucharu i Mistrzostw Polski

Ręczymy za doskonałej jakości warunki oraz smaczne jedzenie, które zostały zweryfikowane już w przeszłości na wielu turniejach dla dzieci. Do tego, możecie też liczyć na prezent w formie płynnej, który z pewnością pomoże Wam się zintegrować przed niedzielnymi finałami, lub już po nich, w drodze powrotnej ;)

 

Bardzo prosimy wszystkie drużyny biorące udział w finałach o informację, czy zdecydowaliście się na skorzystanie z naszej propozycji, czy preferujecie zakwaterowanie we własnym zakresie. Jednocześnie prosimy wszystkich organizatorów lig o przekazanie tej informacji kapitanom/managerom drużyn biorących udział w Mistrzostwach. Prosimy o decyzję do piątku 18 czerwca.

 

Drużyny, które zdecydują się na skorzystanie z naszej propozycji prosimy o informację drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierające:

 - nazwę drużyny

 - imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr tel do osoby kontaktowej

 - liczbę osób do zakwaterowania

 - ewentualne dane do faktury

 

Jako potwierdzenie rezerwacji będziemy prosić o przelew wysokości 500 zł do 25 czerwca.

 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

- telefonicznie: 661 536 685

- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Gdzie gramy