SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Przedstawiamy miasta: Tomaszów Mazowiecki - Uliczna Liga

Przedstawiamy miasta:  Tomaszów Mazowiecki - Uliczna Liga

Cieszymy się, że nasz projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem, dlatego nie zwalniamy tempa i przedstawiamy Wam kolejnego partnera, który prześle na nasze finały Mistrzostw Polski swojego przedstawiciela. 11 lipca w Warszawie stawi się mistrz Ulicznej Ligi w Tomaszowie Mazowieckim. Witamy na pokładzie i zapraszamy do zapoznania się z sylwetką naszego partnera!

 

Uliczna Liga rozpoczęła swoją działalność w 2020 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Rozgrywki wyróżniły się na tle innych, organizując "uliczne" turnieje piłki nożnej, wzorowane na tych z Fify Street. Drużyny rozgrywają mecze na twardej nawierzchni, asfaltowej lub tartanowej oraz w pomniejszonym składzie w porównaniu ze znanych nam "Orlików". Najczęściej jest to formuła 4v4 lub 5v5. Cały pomysł przyciąga wielu chętnych, w tym nawet drużyny spoza Tomaszowa Mazowieckiego. Stałym uczestnikiem turniejów jest drużyna - Grupa Operacyjna Janosik CF, rozgrywająca na co dzień swoje mecze w Łodzi. Inicjatywa stworzenia rozgrywek ligowych należała do Patryka Stańczyka, Dawida Jajosa Jajka, Mateusza Jędrychowicza, Kacpra Śmiałka, Kacpra Synowca oraz Dariusza Włudarskiego. Łącznie od początku rozgrywek w lidze uczestniczyło ok. 14 drużyn. Pierwszy sezon (2020/2020) został rozegrany na zasadach mini ligi, z czego top 8 drużyn awansowało do fazy Play Off rozgrywek, których mistrzem została Struga Personal. Obecnie trwa drugi w historii sezon ligi orlikowej, który rozpoczął się w marcu, a zakończy w listopadzie tego roku.
Rozgrywki są nagrywane, a skróty i relacje udostępniane na fanpage'u, kanale youtube oraz na naszym koncie na instagramie.

Jak sami o sobie piszą: Ciągle podnosimy poziom sportowy jak i organizacyjny ligi oraz naszych turniejów, wdrażając nowe pomysły i angażując w całą inicjatywę coraz większe grono ludzi.

Uważamy, że
poziomem sportowym nie ustępujemy najlepszym ligom w kraju, co mamy nadzieję udowodnią drużyny, które awansują do Superligi6 ;)

 

A my trzymamy za słowo i chętnie to zweryfikujemy na murawie.

 

#roadtowarsaw #superliga6 #robimytozpasja

Gdzie gramy