SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Arena Mistrzostw i Pucharu Polski - OSiR Bemowo

Arena Mistrzostw i Pucharu Polski - OSiR Bemowo

10 i 11 lipca do Warszawy przyjadą najlepsze drużyny w naszym kraju, więc i obiekt na którym odbędą się nasze zawody musi być TOP. Czas przedstawić stadion, na którym odbedą się tegoroczne, pierwsze finały Mistrzostw i Pucharu Polski Superliga6. Zagramy na doskonałej jakości boisku OSiR Bemowo.

 

Nasze finały odbedą się na płycie głównej obiektu na Bemowie. To zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie z najwyższej jakości sztuczną nawierzchnią i trybunami na 980 osób spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania, który w razie upałów będzie do naszej dyspozycji! Na terenie ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych oraz kompleks 10 szatni z prysznicami.

Boisko zostanie podzielone na cztery mniejsze o wymiarach 32 x 42 metry i rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry.

A na samych finałach, możecie się spodziewac wielu dodatkowych atrakcji:

- spiker

- muzyka na żywo

- Foodtrucki

- Konkursy z nagrodami

 - profesjonalne foto i video relacje (ujęcia z kilku kamer, drona, wywiady etc.)

...i wiele innych atrakcji, które w najbliższych tygodniach będziemy Wam przestawiać! Bądźcie czujni!

 

Do zobaczenia w Warszawie!

#superliga6 #roadtowarsaw #robimytozpasja


Gdzie gramy