SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Przedstawiamy miasta - Słupsk - Extraliga Słupsk

Przedstawiamy miasta - Słupsk - Extraliga Słupsk

Po krótkiej przerwie, wracamy do prezentowania lig, które zdecydowały się na udział w Mistrzostwach Polski Superliga6. Na początku lipca, do Warszawy, przyjadą najlepsze ekipy ze Słupska. Do naszego projektu dołącza Extraliga Słupsk – witamy na pokładzie!

 

Rozgrywki Extraliga.pl w Słupsku zainaugurowały w kwietniu 2014 roku. Obecnie co sezon gra tam ok 10 zespołów. W Słupsku mamy srebrnego oraz złotego medalistę Mistrzostw Polski organizowanych w przeszłości przez Extraliga.pl– drużynę MM Logistics Old Young czy wcześniej Hasan Kebab Old Young. Drużyna jednak zakończyła już swoją karierę w rozgrywkach, po 3 - krotnym mistrzostwie Ligi.

 

Obecnie rekord tytułów mistrzowskich wyrównał Redar Słupsk, który powtórzył wyczyn zdobywając mistrza trzykrotnie. Na Mistrzostwach Polski jednak "Pomarańczowi" nie wypadali najlepiej najczęściej kończąc na fazie grupowej. Słupsk zimą przenosi się na halę, grając typowy futsal, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Słupsk ma silna oraz wyrównaną ligę. Na arenie ogólnopolskiej nie będą nowicjuszami, a czy będą w stanie powalczy,ć o czołowe lokaty? Patrząc na to, jak zaprezentował się Almir Słupsk, na ostatnim Memoriale Przemka Sawickiego w Warszawie, o ich poziom piłkarski, jesteśmy spokojni.

Gdzie gramy