SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

Bostik nowym sponsorem tegorocznych wydarzeń!

Bostik nowym sponsorem tegorocznych wydarzeń!

Z dumą pragniemy ogłosić, że do grona sponsorów tegorocznych turniejów Mistrzostw i Pucharu Polski dołącza firma Bostik, czyli niekwestionowany lider i ekspert w dziedzinie klejów przemysłowych, budowlanych i konsumenckich! W poniższym artykule przybliżymy Wam nieco sylwetkę naszego nowego partnera! 

 

Organizacja wydarzenia na skalę ogólnokrajową wymaga od nas, jako organizatorów ogromnego zaangażowania czasowego, ale także wsparcia finansowego. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi sponsorzy, dzięki którym z każdym rokiem wnosimy turnieje na jeszcze wyższy poziom. W tym roku do naszego grona dołącza firma Bostik, co z pewnością zauważycie także podczas zawodów! Choć wielu z Was zapewne kojarzy tę markę, w poniższym tekście przybliżymy Wam co nieco sylwetkę naszego partnera! Z tego miejsca praniemy również podziękować, za zaangażowanie się przedstawicieli Bostik w projekt Superliga6! 

Bostik to globalny lider w produkcji nowoczesnych preparatów uszczelniających, klejących, a także rozwiązań do podłóg. Od ponad 100 lat firma niezmiennie wyznacza standardy w zakresie innowacyjności, a portfolio produktowe jest konsekwentnie rozbudowywane. Począwszy od 1889 roku, Bostik wprowadził na rynek imponującą liczbę ponad 9 000 tysięcy technologii, które są wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki i przemysłu. Znany milionom użytkowników klej montażowy BOSTIK MAMUT GLUE czy szeroka gama produktów, przeznaczonych do prac budowlanych i wykończeniowych takich jak SILIKONY, AKRYLE, PIANY POLIURETANOWE, HYBRYDY i KLEJE MONTAŻOWE oraz wiele innych produktów chemii budowlanej, to tylko niektóre z powszechnie stosowanych produktów. Historia firmy jest znakomitym przykładem przemyślanego podejścia do biznesu, które zaowocowało objęciem roli światowego lidera przemysłu.

W Bostik stawiają na konsekwentny rozwój. Dotyczy to zarówno katalogu produktów, kompetencji pracowniczych, jak i relacji z klientami. W ofercie Bostik dostępne są produkty o bardzo szerokim spektrum zastosowania, a co kilkanaście miesięcy firma wprowadza interesujące nowości. W 2022 roku na rynek trafił Bostik STIX A600 Evolution. To nowoczesny produkt, na nowo określający standardy klejenia wykładzin, i doskonale odzwierciedlający podejście firmy do prowadzenia biznesu. Unikalna technologia oparta o szklane mikrokulki znacząco zwiększa wydajność kleju i jego wagę, co daje użytkownikom korzyści w postaci 30% większego pokrycia z tego samego opakowania w porównaniu ze standardowymi klejami do wykładzin elastycznych. Bostik STIX A600 Evolution to przyszłościowe rozwiązanie mające na celu zmniejszenie użycia surowców chemicznych. Co więcej, aż 35% składu produktu stanowią składniki w pełni biodegradowalne. To rozwiązanie jest bez wątpienia technologią przyszłości, która powstała również dzięki wsłuchiwaniu się w głos klientów, a także z zachowaniem należytej troski o środowisko naturalne.

Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i stałe poszerzanie oferty edukacyjnej, to nie jedyne warte podkreślenia aspekty działalności firmy. Działania angażujące społecznie połączone z budowaniem świadomości marki takie sponsoring tytularny kobiecej drużyny siatkarskiej BKS Bielsko-Biała Sportowego to również warty odnotowania fakt. BKS Bostik Bielsko-Biała od lat jest w ścisłej czołówce polskiej ekstraklasy, a Bostik chętnie wspiera klub w osiąganiu kolejnych sukcesów i zdobywaniu siatkarskich trofeów. Teraz do tego grona dołącza projekt Superliga6, ogólnopolska liga szóstek piłkarskich! 

 Zachęcamy Was do sprawdzenia ich mediów społecznościowych:

- Facebook

- Youtube

a także stron internetowych: https://www.bostik.com/poland/pl/ oraz https://diy.bostik.com/pl-PL

Gdzie gramy