SuperLiga6 - portal główny
tel. +48 661 536 685 |

POZNALIŚMY NAJWAŻNIEJSZE DATY TEGO SEZONU!

POZNALIŚMY NAJWAŻNIEJSZE DATY TEGO SEZONU!

Wielu z Was pyta, bo jest to newralgiczny okres pod kątem ustawiania urlopów i wypoczynku. Czas zatem przestać trzymać Was dłużej w niepewności. Finały Mistrzostw i Pucharu Polski Superliga6 2023 odbędą się w niedziele, 9 i 16 lipca w Warszawie na doskonałym obiekcie OSiR Bemowo! Znamy też datę turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Polski!

 

Najpierw kawa na ławę, czyli najważniejsze daty i turnieje:

a) turniej el. do Mistrzostw Polski

Lokalizacja: Stadion Miejski w Wyszkowie

Termin:  2 lipca (niedziela)

 

b) Puchar Polski

Lokalizacja: Osir Bemowo w Warszawie

Termin: 9 lipca (niedziela)

 

c) Mistrzostwa Polski

Lokalizacja: Osir Bemowo w Warszawie

Termin: 16 lipca (niedziela)

Są to terminy optymalne: na samym początku wakacji wszyscy się jeszcze nie rozjadą, jednocześnie ligowcy będą po sezonie w klubach, a po turniejach finałowych będzie można wysłać drużyny na turniej finałowe Champions League i EuroCup organizowane przez EMF (Europejską Federację Minifootballu)

Obydwa obiekty posiadają wszystko, co potrzeba: 

* doskonałej jakości boisko ze sztuczną trawą

* możliwość gry na 4 sektorach jednocześnie

* trybuny

* duży parking

* kompleks 10 szatni z prysznicami

* możliwość wstawienia foodtrucków

Tradycyjnie gwarantujemy Wam wzorową organizację zawodów oraz znakomity poziom sportowy. Do Warszawy przyjadą Mistrzowiezdobywcy pucharów i najlepsze drużyny z całej Polski. Do naszego projektu dołączyło wiele nowych miast, m.in. Katowice, Bielsko Biała, Tychy, czy Zagłębie Dąbrowskie.

Ponownie drużyny zagrają o możliwość wyjazdu na europejskie puchary:

Mistrz Polski pojedzie na turniej finałowy EMF Champions League Zdobywca Pucharu Polski zagra w turnieju EMF Eurocup, czy odpowiednikowi Ligi Eurypy w piłce sześcioosobowej.

Gdzie i kiedy odbędą się tegoroczne europejskie turnieje finałowe? O tym poinformujemy w oddzielnym artykule! Dokładny kształt i formułę turniejów podamy do połowy maja, bo uzależniamy go od liczby miast, które dołączą do Mistrzostw. Ale gwarantujemy, że w tegorocznych Mistrzostwach Polski zagra ponad 40 drużyn, zaś w Pucharze Polski – 32 drużyny. Bądźcie czujni, bo niebawem kolejne informacje!

Gdzie gramy